KONST / Litografier / Färglitografi 14719144
nr 1471 9144
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Signerad, numrerad 243/360. Färglitografi, bildmått: 38x51cm, yttermått inklusive ram: 54x66cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:12:45
100 kr
150 kr